Kaišiadorių socialinių paslaugų centras

Projekto „Integrali pagalba į namus Kaišiadorių rajone“ įgyvendinimas

- pakelta darbuotojų kvalifikacija. Apmokyti 57 asmenys pagal darbuotojų ir savanorių profesinio ir neformalaus mokymo programas;

- nuo projekto vykdymo pradžios integrali pagalba suteikta 40 žmonių su negalia ir senyvo amžiaus asmenių, patenkinti gyvybiškai svarbūs neįgaliųjų ir senyvo amžiaus asmenų poreikiai.

- individualios ir grupinės konsultacijos ligonio slaugymo klausimais suteiktos 34 šeimos nariams;

- mobiliosioms komandoms, aptarnaujančioms neįgaliuosius ir senyvo amžiaus žmones, nupirkti trys nauji automobiliai „Opel Combo“;

-  mobiliosios komandos aprūpintos integraliai pagalbai į namus teikti reikalinga įranga: dušo vežimėlis, mobili vonia, sulankstomas masažo stalas, mobilus keltuvas, universalus diržas keltuvui, vonelės galvai plauti, perkėlimo diržai, kraujospūdžio matavimo aparatai, perkėlimo lentutės, vaikštynės, maitinimo staliukas.

 

Slaugytojų padėjėjų mokymai

 Integralios pagalbos į namus paslaugų gavėjams teikiamos informavimo, konsultavimo, tarpininkavimo ir atstovavimo, bendravimo, asmens higienos paslaugų organizavimo, maisto produktų nupirkimo ir pristatymo į namus, kasdienio gyvenimo įgūdžių ugdymo ir palaikymo, tvarkant pinigų apskaitą, apsiperkant ir mokant mokesčius, planuojant ir atliekant namų ruošos darbus, paslaugos. Teikiama pagalba ruošiant maistą, maitinantis, rengiantis, prausiantis, judant, lydint į įvairias įstaigas. Slaugos personalas taip pat atlieka pagulų profilaktiką, matuoja arterinį kraujo spaudimą, teikia masažo bei kitas paslaugas pagal Kaišiadorių socialinių paslaugų centro specialistų kompetenciją.

 
   

Slaugytoja Ž. Brazinskienė ir integralios pagalbos į namus paslaugų gavėja M. Bušauskaitė

 

Šiuo metu integrali pagalba į namus teikiama 21 asmeniui. Integralios pagalbos į namus paslaugas teikia trys Kaišiadorių socialinių paslaugų centro komandos, kurias sudaro šie specialistai: socialinis darbuotojas, socialinio darbuotojo padėjėjai, slaugytojas, slaugytojo padėjėjai bei masažuotojas. Specialistai pas paslaugų gavėjus atvyksta patys ir yra nuolat laukiami bei reikalingi tiems, kurie savimi savarankiškai pasirūpinti negali. Teikiamos paslaugos yra labai svarbios suaugusiems asmenis su negalia ir senyvo amžiaus asmenims, bei jų šeimų nariams.

Dėl integralios pagalbos į namus projekto įgyvendinimo ir paslaugų teikimo, galite kreiptis į Kaišiadorių socialinių paslaugų centrą tel. (8 346) 60013 arba el. paštu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

 

Kaišiadorių socialinių paslaugų centro informacija