Gegužės 11 d. Kaišiadorių vaikų dienos centro vaikai lankėsi Kaišiadorių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje.
Vaikai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su ugniagesių gelbėtojų profesija ir kasdieniu darbu.
Susitikimo pradžioje vaikai įteikė savo piešinius , kuriuose kūrybiškai pavaizdavo ugniagesių darbą bei padėkojo už jų svarbią ir atsakingą tarnybą.
Apsilankymo metu vaikai žiūrėjo filmą apie ugniagesių gelbėtojų kasdienį darbą bei vykdomas gelbėjimo operacijas. Taip pat ugniagesiai papasakojo, kaip elgtis kilus gaisrui, kokių atsargumo priemonių būtina laikytis namuose ir gamtoje, aptarė saugų elgesį prie vandens bei pristatė galimybes pasirinkti šią profesiją, stojimo reikalavimus ir pasirengimą tarnybai.
Vaikams didelį susidomėjimą sukėlė pažintis su specialiąja įranga ir technika. Jie galėjo ne tik apžiūrėti naudojamas priemones, bet jas palaikyti bei išbandyti. Išvykstant vaikus pradžiugino įjungta gaisrinės automobilio sirena, sukėlusi daug džiugių emocijų.
Dėkojame Kaišiadorių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos komandai už skirtą laiką, dovanas bei vaikams suteiktas naudingas ir svarbias žinias.
Kviečiame peržiūrėti akimirkas iš mūsų apsilankymo ir pasidžiaugti vaikų įspūdžiais bei patirtimis!
