Vaiko dieną – Gegužės 15-ąją Pravieniškių vaikų dienos centre netrūko šypsenų

VAIKO DIENA3

Vaikų dieną paminėjome ypatingai!

Gegužės 15-ąją Pravieniškių vaikų dienos centre netrūko šypsenų, džiaugsmingų emocijų ir prasmingų veiklų. Šventinę dieną pradėjome sulaukę viešnios – pas mus svečiavosi Gabija iš LR Odontologų rūmų burnos sveikatos stiprinimo ir įgūdžių ugdymo programos, kuri vaikams vedė edukacinį užsiėmimą apie burnos higieną.

Vaikai sužinojo, kodėl svarbu tinkamai prižiūrėti dantis, kaip taisyklingai juos valyti bei rūpintis burnos sveikata kasdien. Užsiėmimo metu vaikai ne tik klausėsi, bet ir patys aktyviai įsitraukė – mokėsi taisyklingų dantų valymo įgūdžių, praktiškai juos išbandė, o vėliau kartu tikrino, ar dantukai išvalyti kruopščiai. Vaikai džiaugėsi gautomis dovanėlėmis – dantų pasta ir dantų šepetėliais .

Po edukacijos mūsų laukė smagios veiklos. Vakaronės metu žaidėme įvairius žaidimus, dalyvavome komandiniuose užsiėmimuose, daug bendravome, juokėmės , vaikai mokėsi bendradarbiauti, prasmingai leisti laiką kartu. Taip pat kartu gaminome maistą, vaišinomės firminiu obuolių pyragu – vaikai aktyviai įsitraukė į veiklas, pasiskirstė užduotimis, mokėsi atsakomybės, savarankiškumo ir komandinio darbo.

Vaikystė gražiausia tada, kai joje daug šilumos, rūpesčio ir buvimo kartu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

kaisiadoriuspc.lt
Privatumo politika

Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais.

 

Plačiau apie slapukų ir privatumo politiką