Mamos dienai

Ir vėl gegužė…Jau ir miškai pilni žibuoklių, nedrąsiai pražystantys gėlių žiedai ir saulės spinduliai, kasdien vis labiau džiugindami, pranašauja artėjančią Mamos dieną. Ši diena turbūt viena svarbiausių dienų kiekvieno žmogaus gyvenime. Tai paliečia ir kai vaikai jau užaugę, ir kai jų dar neturi, eini gilyn į prisiminimus. Vartai senas mamos, pageltusias nuo laiko, fotografijas ir tartum vis dar jauti jos švelnų rankų prisilietimą, glostomus plaukus, girdi  jos tariamų žodžių šnabždesį… Artėjant Motinos dienai, kiekvienas susimąstome apie šį nepakeičiamą ir, iš tiesų, neįkainojamą turtą, prisimename nuolatinę globą ir rūpestį, kurį mums teikia mama. Jos meilė – neišsenkanti, stipri, spindinti… Jai turime skirti daug gražių žodžių, dėmesio ir būti dėkingi už tai, kad esame, ir kas esame…

Kasmet pirmąjį gegužės sekmadienį Lietuvoje yra įprasta sveikinti savo mamas. Dažniausiai mamoms skubame dovanoti gėles, atvirukus ir kitokias dovanas. Taigi, Dienos socialinės globos institucijoje grupės lankytojai ir darbuotojos, pradėjo ruoštis jau iš anksto. Pagaminti keramikos gaminį reikia laiko, kantrybės ir pastangų. O mūsų lankytojai – ne tinginiukai.  Kiekvienas stengėsi pagaminti savo dovanėlę, savo darbelį. Šiuose keramikos dirbiniuose įprasmino, perteikė  nuoširdžią, tylią  meilę bei padėką savo mamai.

Linkime  kiekvienai būti pačia nuostabiausia MAMA iš didžiosios raidės, ir nesvarbu, kad galbūt kažkas Jūsų negali įvertinti. Tai yra jūsų gyvenimas, ir jį gyvenate jūs dėl savęs, dėl savo vaikų, dėl savo šeimos… Ši diena priklauso tik Jums!

Tekstą ir nuotraukas parengė Centro socialinė darbuotoja  Auksė Darbutienė               2022 05 02

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Teksto didinimas
Kontrastas